Natal nie będzie drogi

Natal nie będzie drogi

Jakub Jatkiewicz
12.11.2009 13:28

Co prawda podanym informacjom daleko jest do oficjalnych, ale pewne tajemnicze źródła twierdzą, że Natal trafi na rynek w listopadzie 2010 roku i to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przeciek informacji powstał prawdopodobnie w trakcie zamkniętej trasy, którą odbyli przedstawiciele Microsoftu po siedzibach brytyjskich deweloperów. Microsoft prezentował swoją najnowszą technologię i informował o planach wprowadzenia Natala na rynek właśnie w 2010 roku. Akcja miała na celu zyskanie wsparcia jak największej ilości twórców gier. Do tej pory chęć tworzenia tytułów na nową platformę zadeklarowało:Activision, Bethesda, Capcom, Disney, EA, Konami, MTV, Namco Bandai, Sega, Square Enix, THQ oraz Ubisoft.

Microsoft prawdopodobnie na premierę Natala szykuje aż 5 milionów sztuk, w tym również zestawy kamery i konsoli. Według nieoficjalnych informacji sama kamera ma kosztować 50 funtów, mówi się jednak, iż ostateczna cena może wynieść zaledwie 30 funtów, tak aby nawet nie do końca przekonani gracze zdecydowali się na zakup.

W dni premiery Natala ma być dostępnych 14 gier.

fot.: Microsoft

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)