Największy turniej bijatyk w Europie

Już 1 marca rozpocznie się World Game Cup 2013. To szósta edycja największego turnieju bijatyk (jak ujął to Capcom), która mieć będzie miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu Gier w Cannes (Francja).

Turniej odbywać się będzie w Palais des Festivals et des Congrès. Pojedynczy uczestnicy rywalizować będą w Super Street Fighter IV, Ultimate Marvel vs. Capcom 3,  Street Fighter X Tekken 2013, The King of Fighters XIII i Tekken Tag Tournament 2.

Drużynowo wziąć można udział w rozgrywkach w Super Street Fighter IV: Arcade Edition, The King of Fighters XIII, Ultimate Marvel vs. Capcom 3 oraz Soul Calibur V.

Dla tych, którzy są zainteresowani turniejem, a nie są w stanie pojechać do Francji, dostępny będzie rzecz jasna livestream z przebiegu imprezy.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!