Największa aktualizacja Star Stable Online tego roku!

Redakcja

19.11.2014 12:30, aktual.: 20.11.2014 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już dzisiaj gracze dostaną możliwość odkrycia zupełnie nowej krainy w świecie Star Stable Online. Na śmiałków czeka dzika, spowita wiecznym śniegiem dolina, pełna zagadek i niespodzianek. Jeźdźcy, wraz ze swoimi wierzchowcami, będą zmuszeni zmierzyć się nie tylko z prawie 200 nowymi zadaniami, ale także walczyć o przetrwanie w surowym, zimowym klimacie. Przygodę w Dolinie Ukrytych Dinozaurów beta testerki gry opisały jako „niesamowicie wciągającą”, „epicką” i „całkowicie wartą długiego oczekiwania”.

  1. listopada do gry Star Stable Online trafi ogromna aktualizacja, która znacząco poszerzy wyjątkowy świat gry. Dzięki premierowym przygodom, a także nowym, zabawnym postaciom gracze nawet nie zauważą jak szybko wciągnie ich pasjonująca historia, czekającą na nich w Dolinie Ukrytych Dinozaurów.

Jeszcze przed oficjalną premierą dodatku, część szczęśliwców miała okazję uczestniczyć w zamkniętych beta testach. Rozszerzenie spotkało się z bardzo pozytywnymi reakcjami graczy, którzy chętnie uczestniczyli w nowych przygodach. Jedna z beta testerek zapytana o atmosferę doliny opisała ją następująco: „Już wkraczając do Doliny ma się wrażenie, że ta nowa kraina pełna jest tajemnic, które tylko czekają na odkrycie”.

Rozszerzenie zostanie wzbogacone o zupełnie nową ścieżkę dźwiękową, uwydatniającą klimat krainy. Jak zawsze, twórcy gry nie zapomnieli również o elementach edukacyjnych. W Star Stable pojawi się postać spokrewniona ze słynnym naukowcem Albertem Einsteinem. Uczony będzie oczekiwał pomocy graczy w swoich badaniach i ekspedycjach, a także przy złożonych projektach konstrukcyjnych.

Star Stable Online dostępne jest tutaj.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)