Nadchodzi darmowy konkurent Valoranta. ALARA Prime zapowiada się nieźle

Nadchodzi darmowy konkurent Valoranta. ALARA Prime zapowiada się nieźle

ALARA Prime to nowa darmowa gra
ALARA Prime to nowa darmowa gra
Źródło zdjęć: © YouTube
12.07.2022 10:45, aktualizacja: 12.07.2022 11:16

Darmowy gra od studia Fall Damage. ALARA Prime to będąca w produkcji strzelanka, stawiająca na kooperację oraz taktyczne podejście do rozgrywki. Twórcy publikują zwiastun i zapraszają graczy na testy, a te rozpoczną się niebawem.

ALARA Prime w modelu free-2-play

Pierwszoosobowa dynamiczna strzelanka, kładąca duży nacisk na kooperację oraz zmysł taktyczny, który należy wykorzystać w toku rozgrywki. Wybierz swoją klasę, wykorzystaj otoczenie i szereg różnych narzędzi, by zyskać przewagę. Skąd my to znamy? Znana formuła, zawierająca wszystkie prawidła tego gatunku. ALARA Prime będzie darmową grą, która pojawi się na komputerach osobistych za pośrednictwem platformy Steam.

Twórcy publikują materiał z rozgrywki, który jest potwierdzeniem tego, co zostało napisane powyżej. W skład poszczególnych drużyn wchodzą 4 osoby, a gracze dążą do uzyskania przewagi. W wyrobieniu sławnego stylu gry pomogą: 4 odmienne klasy, zróżnicowane bronie oraz szereg narzędzi. Warto podkreślić, że mowa tu o wersji pre-alpha.

Data premiery i testy

Aktualnie nie podano konkretnej daty premiery. Ta, najprawdopodobniej, będzie uzależniona od testów. Wszyscy zainteresowani mogą przyłączyć się do nich za pośrednictwem oficjalnej strony, gdzie można zdobyć darmowy klucz do wykorzystania na platformie Steam. Testy potrwają od 15 do 17 lipca.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)