Nadchodząca aktualizacja otworzy nową strefę w Runes of Magic

Nadchodząca aktualizacja otworzy nową strefę w Runes of Magic16.07.2010 15:32
Marcin Dąbrowski

Na grających w Runes of Magic czekać będzie wkrótce nowy obszar, który pojawi się za sprawą kolejnej aktualizacji tytułu. Ma ona być dostępna na wszystkich funkcjonujących serwerach w ciągu najbliższych tygodni.

W aktualizacji tej dodanych zostanie także ponad 100 misji, które poprowadzą graczy poprzez nową strefę. Misje te, będą kontynuować historię Chaptera III. Jeśli gracze podążą za nowymi wyzwaniami, to będą mogli osiągnąć nowy maksymalny poziom w grze: 60.

Gracze odkrywając tajemnicę półsmoków zostaną wciągnięci w odwieczny konflikt pomiędzy dwoma zaciekłymi wrogami - Elfami z Jyr'na i Zwierzoczłekami z Angren. Po jednej stronie stoją Zdegenerowane Elfy, spaczone przez ciemną energię, którą mieli nadzieję opanować. Po drugiej stronie są mieszkańcy Angren, którzy walczą o przetrwanie swego ludu, tak jak i elfy czerpiącego moc życia ze swojej ojczystej ziemi – Północnego Lasu Janost.

Przypomnijmy, że ponad 3,5 miliony zarejestrowanych użytkowników sprawiły, że Runes of Magic jest obecnie jedną z popularniejszych darmowych gier fabularnych online na rynku. Tytuł ten zawiera wielowarstwową opowieść, na tle której przewija się ponad 2.700 misji osadzonych na dwóch kontynentach świata Taborei.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)