Multiplayer w Assassin's Creed: Brotherhood na X360 odmówił współpracy

Multiplayer w Assassin's Creed: Brotherhood na X360 odmówił współpracy

Marcin Dąbrowski
17.01.2011 13:30, aktualizacja: 21.01.2011 13:46

Wiele moglibyśmy się spodziewać po aktualizacjach do gier, ale raczej nie tego, że będą one psuły ich główne cechy. Niestety, tak właśnie dzieje się w przypadku zainstalowania najnowszego patcha do Assassin's Creed: Brotherhood na Xboksie 360. Po zaktualizowaniu gry… przestaje działać w niej tryb multiplayer.

Użytkownicy chętni na zabawę w sieci, po wejściu w odpowiednią opcję, zaskakiwani są nieskończonymi powiadomieniami o konieczności aktualizacji, przez co gra wieloosobowa stała się na razie całkowicie niedostępna. Problem występuje we wszystkich regionach, aczkolwiek tylko na Xboksie 360.

Ubisoft na swoim Twitterze poinformował, że wie o problemach i ich rozwiązanie nadejdzie naprawdę niedługo.

To nie pierwszy przypadek kłopotów z multiplayerem w Assassin’s Creed: Brotherhood. Nawet przed felernym patchem wielu użytkowników narzekało na problemy z połączeniem, lagi oraz stałe wyrzucanie z gry.

Assassin’s Creed: Brotherhood to trzecia część serii przedstawiająca losy skrytobójców. Tym razem ponownie przyjdzie nam się wcielić w postać Ezio Auditore de Firenze, który znany już jest z Assassin's Creed II. Jest to bezpośrednia kontynuacja wątków rozpoczętych w drugiej odsłonie serii. Akcja gry przenosi nas do XVI-wiecznego Rzymu, gdzie znów czekają różne zadania do wykonania.

Graj z głową - Sprawdź swoje IQ. Narodowy test inteligencji!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)