Moving Out za darmo w Epic Games Store. Promocja trwa tylko 24 godziny

Moving Out za darmo w Epic Games Store. Promocja trwa tylko 24 godziny

Epic Games Store
Epic Games Store
Karolina Kowasz
28.12.2021 17:05

Podobnie jak w ostatnich dniach, tak i dziś w Epic Games Store pojawił się darmowy tytuł, który będzie można dopisać do swojego konta tylko do 29 grudnia do godziny 17:00. Tym razem gracze będą mogli otrzymać produkcję Moving Out.

Moving Out, zgodnie z opisem producenta, to absurdalny symulator wyprowadzki. Jako nowo certyfikowany technik aranżacji i relokacji mebli, gracz podejmie się przeprowadzek w ruchliwym mieście Packmore.

Do wyprowadzki, gotowi, start!

W trakcie rozgrywki gracz może rozwijać swoją firmę przeprowadzkową, rekrutować kolorowe, konfigurowalne postacie, a ostatecznie - uratować swoje miasto przed niebezpieczeństwem związanym z meblami.

Moving Out
Moving Out© Epic Games Store

Co więcej, gracze mogą cieszyć się trybem fabularnym solo jako niezależny wykonawca lub połączyć swe siły z przyjaciółmi. Maksymalnie czterech graczy może wspólnie toczyć rozgrywkę i kłócić się o najlepszy sposób przeniesienia kanapy. Zdaniem twórców to świetna okazja nie tylko do sprawdzenia swoich umiejętności manualnych, ale także przyjaźni.

Czas trwania promocji

Moving Out można przypisać za darmo do swojego konta na Epic Games Store do 29 grudnia 2021 roku do godziny 17:00. Wtedy też gracze dowiedzą się, jaki kolejny darmowy tytuł będzie można pobrać z platformy Epic Games Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)