Move sprzeda się jednak lepiej niż Kinect - rzekła ośmiornica

Move sprzeda się jednak lepiej niż Kinect - rzekła ośmiornica

Marcin Dąbrowski
10.11.2010 14:32, aktualizacja: 30.11.2010 13:44

Skoro tak trudno przewidzieć jest kto wygra w tegorocznym, wielkim pojedynku na kontrolery ruchowe – Sony ze swoim Movem, czy Microsoft z Kinectem – to postanowiono zaufać pomocy sprawdzonego doradcy jakim jest ośmiornica.

W całej sprawie pomógł Ollie, kuzyn Paula. Paul niestety już odszedł, ale za swojego żywota wpisał się na karty historii za sprawą trafnego wytypowania wielu zwycięzców w tegorocznym meczach mistrzostw świata w piłce nożnej. Przewidział nawet, że samymi mistrzami zostaną Hiszpanie. Z racji tego, że płynie w nich ta sama krew, można domniemać, że również Ollie również doczeka się sławy i fortuny za pomocą swoich trafnych ocen.

W ten sposób dowiedzieliśmy się, że to Move pokona rywala. Co prawda, trochę podejrzany wydaje się fakt, że pojemnik symbolizujący kontroler Sony znajdował się zdecydowanie bliżej naszego bohatera, ale cóż, pozostaje mu zaufać. Tym bardziej, że w przypadku innych wyborów wydaje się mieć rację. Pojedynek Harry’ego Pottera i Megaminds wygrał ten pierwszy, natomiast iPad zwyciężył z Samungiem Galaxy Tab.

Proces podejmowania skomplikowanej decyzji w sprawie nowych kontrolerów, sprawdzić możecie poniżej.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)