MotoGP 21 niemal jak rzeczywistość. Trudno uwierzyć, że to nagranie z rozgrywki

MotoGP 21 niemal jak rzeczywistość. Trudno uwierzyć, że to nagranie z rozgrywki

MotoGP 21 niemal jak rzeczywistość. Trudno uwierzyć, że to nagranie z rozgrywki
Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad Siwik
16.12.2021 17:02

Wyścig o najbardziej fotorealistyczną grafikę w grze trwa w najlepsze. Tym razem na pozycję lidera wysuwa się MotoGP 21, które po modyfikacjach wygląda niemal jak rzeczywistość.

Na youtubowym kanale HimuraGaming pojawił się kolejny filmik prezentujący fotorealistyczną grafikę w MotoGP 21. Gra jest kolejną częścią popularnej serii wyścigów poświęconych jednośladom. Możemy wziąć w niej udział w wirtualnym odpowiedniku Motocyklowych Mistrzostw Świata.

Producenci MotoGP 21 opisują grę jako najbardziej realistyczną i wciągającą odsłonę w historii. Podczas jazdy musimy pilnować poziomu paliwa, temperatury hamulców i zużycia opon. Jednak to oprawa graficzna robi największe wrażenie i sprawia, że produkcja może uchodzić za najbardziej autentyczne wyścigi motocyklowe.

Twórca kanału HimuraGaming uznał, że można jeszcze bardziej podkręcić silnik odpowiedzialny za grafikę w MotoGP 21. Przy wykorzystaniu modyfikacji sprawił, że trudno odróżnić grę od rzeczywistości. Sami komentujący uważają, że jedynie ruchy motocykli i kierowców zdradzają, iż mamy do czynienia z wirtualnym światem.

Na ostrych zakrętach spod motocykli ocierających się o asfalt wylatują iskry. Na mokrej nawierzchni widać odbicia wszystkich zawodników, a za nimi ciągnie się wodna łuna tryskająca spod kół. Sam tor i otoczenie również zasługuje na pochwałę.

Warto przypomnieć, że podobny zabieg modyfikacji spotkał inną grę motocyklową RIDE 4. Jednak to MotoGP 21 wyszło teraz na pozycję lidera w wyścigu o najbardziej fotorealistyczną grafikę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)