Mortal Kombat 9 jednak pojawi się na pececie?

Cyfrowa dystrybucja Valve kryje na pewno wiele niezapowiedzianych tytułów. Na początku zeszłego miesiąca przywołaliśmy listę gier z ukrytej części Steama, które mają się rzekomo ukazać na pecetach. Od tamtego czasu wydanie kilku z nich (między innymi Brütal Legend i Fez) zostało oficjalnie potwierdzone. Internauci dotarli ostatnio do spisu steamowych osiągnięć, które sugerują pojawienie się na pececie kolejnych hitów z konsol.

Wczorajszy wpis na forum NeoGAF zawiera listę osiągnięć dla kilku gier, których pojawienie się na pececie nie było wcześniej zapowiedziane. W gruncie rzeczy nadal nie jest, bowiem prawdziwość rzekomego wyciągu z rejestru Steama nie została potwierdzona przez wydawcę czy twórców poszczególnych gier. Można jednak zakładać, że wzorem poprzedniej listy coś jest na rzeczy i być może jednak zagramy w Mortal Kombat z 2011 roku na pececie.

Obok bijatyki NetherRealm pojawiły się osiągnięcia dla The King of Fighters XII, Remember Me, Skulls of Shogun czy Deadpoola. W przypadku tej ostatniej gry, która była początkowo zapowiedziana na PlayStation 3 i Xboksa 360, Activision (wydawca) potwierdziło na początku miesiąca plany związane z wydaniem wersji pecetowej. Czy reszta gier ze spisu faktycznie trafi na Steama? To pytanie zostaje na razie bez odpowiedzi ze strony developerów i wydawców. Ale wiem, że wielu z was chciałoby pograć w Mortala na klawiaturze...

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!