Mortal Kombat 2 już powstaje. Znamy nazwisko scenarzysty

Mimo że film z 2021 nie zaspokoił oczekiwań wszystkich widzów, to i tak może pochwalić się niemałym zainteresowaniem, będąc najchętniej oglądaną produkcją na platformie HBO Max w ubiegłym roku. Podwojenie zysków z inwestycji dało jasny sygnał dla Warner Brothers – franczyza jest godna tego, by ją rozwijać.

Mortal Kombat 2 już powstaje. Znamy nazwisko scenarzysty
Źródło zdjęć: © Mortal Kombat

27.01.2022 16:51

Wszystko wskazuje na to, iż doczekamy się kontynuacji. Za scenariusz odpowiadać ma Jeremy Slater, czyli stosunkowo nowy gracz w tym biznesie. Dorobek Jeremiego sięga 2015 roku, kiedy to współtworzył The Lazarus Effect. Jako samodzielny scenarzysta może pochwalić się pracą nad nadchodzącym serialem Moon Knight, tworzonym dla Disney+.

Zakończenie fabularne filmu z 2021 podpowiadało, że kontynuacja prędzej czy później powstanie. Niestety nie znamy nawet przybliżonej daty premiery, a produkcja filmów w czasach pandemii bywa dość często nieprzewidywalna.

Tytułowy Mortal Kombat to turniej walk, na którym ziemscy wojownicy zmagają się z siłami zła, by uchronić Ziemski Wymiar. Pierwsza gra z tej serii została wydana w 1992 roku. Z czasem tytuł urósł do rangi "klasyka", a ostatnia wydana część Mortal Kombat 11, trafiła do sprzedaży w 2019 roku (PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch).

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.