Monkey Island na kolejnych platformach

Monkey Island na kolejnych platformach23.04.2010 17:33
Marcin Dąbrowski

Jak poinformowało LucasArts remake słynnego point and clicka stworzonego przez firmę - The Secret of Monkey Island, trafił właśnie na PlayStation Network. Co prawda na razie pojawił się on wyłącznie na amerykańskim PSN, ale już „wkrótce” trafić ma także do Europejczyków. Przypomnijmy, że odświeżoną wersją gry cieszyć się mogą od dłuższego czasu również posiadacze Xboksa 360.

Na tym nie kończy się jednak lista platform na których gra się pojawi. Wkrótce dostępna będzie także wersja na Maca oraz, co ciekawe, specjalna wersja we Flashu, na Facebooka i inne strony z grami obsługujące technologię Flash.

To naprawdę ogromna przyjemność, móc dostarczyć zupełnie nowym odbiorcom klasyczną markę Monkey Island, dwadzieścia lat po tym, gdy premierę miał pierwszy tytuł z tego cyklu. The Secret of Monkey Island: Special Edition stał się hitem zarówno wśród starszych, jak i młodszych graczy, ze swoją klasyczną rozgrywką, niestarzejącym się humorem i postaciami nie do zapomnienia”, stwierdził Darrell Rodriguez, prezes LucasArts.

Jeszcze w tym roku na PSN i XBL ukaże się remake drugiej części gry o niezwykle długiej nazwie: The Secret of Monkey Island 2: Le Chuck`s Revenge Special Edition.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)