MMORPG na podstawie League of Legends. Prace już trwają

MMORPG na podstawie League of Legends. Prace już trwają27.01.2022 15:41
MMORPG na podstawie League of Legends. Prace już trwają

Chociaż nie ma żadnych nowych, oficjalnych wieści ze strony Riot Games, pewne jest, że studio szykuje nowy tytuł. Trwają poszukiwania pracowników do pracy nad "nieopublikowanym tytułem MMO".

Na stronie Riot Games pojawiły się ogłoszenia z ofertami pracy dla doświadczonych programistów i projektantów gier. Poza tym, każda osoba chcąca się zatrudnić przy pracy nad nadchodzącym MMO, koniecznie musi posiadać w portfolio co najmniej tytuł AAA.

Nadchodzi nowa gra MMO w świecie Runeterry - "Project F"

Na to, że pracownicy są poszukiwani do pracy nad kolejnym tytułem w świecie League of Legends, wskazują wyraźnie oczekiwania, jakie są postawione przed kandydatami. W toku rekrutacji mają się liczyć nie tylko zdolności projektowania czy programowania, ale także wiedza o świecie LoL. Ta ostatnia, w teorii, nie jest konieczna, jednak firma liczy, że potencjalny pracownik jest zapoznany z tym uniwersum.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Wśród poszukiwanych osób znalazły się wakaty dla Game Designerów, doświadczonych menadżerów oraz programistów z ogromnych doświadczeniem zawodowym. Ci ostatni, poza pracą nad tytułem, będą odpowiedzialni także za networking i, prawdopodobnie, mentoring osób z mniejszym stażem zawodowym.

392196042390646749

Biorąc pod uwagę, że Riot Games jest na etapie szukania osób, które zajmą się wymyślaniem tak podstawowych kwestii jak AI NPC-ów, tytuł może być dopiero w powijakach. Fakt, że samo studio także nie udziela, póki co, żadnych oficjalnych informacji, wskazuje raczej na premierę najszybciej za dwa lata.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)