Michał Kiciński i Marcin Iwiński odchodzą z CD Projektu!

Michał Kiciński i Marcin Iwiński odchodzą z CD Projektu!08.10.2010 19:55
Marcin Dąbrowski

Michał Kiciński i Marcin Iwiński, założyciele CD Projektu postanowili odejść z firmy! Wyjaśnienie powodów tej decyzji znajdziemy na potralu Bankier.pl.

Ostatnie dwa lata, były dla nas okresem trudnym i stresującym. Wraz z resztą managmentu przeprowadziliśmy restrukturyzację w wyniku której grupa CDP wycofała sie z nierentownych działalności i obszarów nieistotnych strategicznie. (...) Proces ten zakończył sie w trzecim kwartale tego roku, kiedy to dokończyliśmy optymalizacje struktury zatrudnienia oraz zmodyfikowana została struktura kierownictwa spółek córek. Uwieńczeniem tego procesu było dopuszczenie akcji do obrotu. Tym samym cel wprowadzenia spółki na giełdę został osiągnięty. Zakończył się ważny okres w działalności firmy. Razem z Marcinem zdecydowaliśmy się wycofać na jakiś czas z bieżącej działalności firmy. Obaj musimy odpocząć i naładować baterie, obaj chcemy uniknąć wypalenia, którego niebezpiecznie blisko się znaleźliśmy. I ja i Marcin, mamy tez, choć zupełnie innej natury, ważne sprawy osobiste wymagające naszego zaangażowania”, pisze Michał Kiciński.

Zapewnia także, że jego odejście z firmy w żaden sposób nie wpłynie na przyszłe projekty. Nie powinniśmy się więc obawiać o los gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

W tym miejscu chciałbym zapewnić, ze nasze odsuniecie sie od bieżącej pracy w grupie OPTIMUS nie odbije sie negatywnie na działalności grupy. Wszystkie spółki maja bardzo kompetentne kierownictwa, oraz jasno wyznaczone strategie i cele na najbliższe lata. Nasze odsunięcie się od bieżącego zarządzania nie oznacza, że nie będziemy wspierać firmy naszym doświadczeniem i wiedzą, na zasadzie doradczej lub konsultacji, w przypadku oczywiście gdy spółki do nas zwrócą”.

Pełną wypowiedź Marcina Kicińskiego w tej sprawie znajdziecie pod tym adresem.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)