Men of War: Wietnam w planie wydawniczym Cenega Poland

Informacja prasowa

23.07.2010 12:20, aktual.: 24.07.2010 05:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością informuje o rozpoczęciu prac i włączeniu do planu wydawniczego gry Men of War: Wietnam, nowego tytułu ze znanej na całym świecie serii gier strategicznych czasu rzeczywistego Men of War. Nowa opowieść napędzana kampanią pozwoli Ci skosztować wybuchowej mieszanki dżungli, Hueys'ów i rock'n'rolla w 1968. Podczas tego konfliktu amerykańscy żołnierze korzystali nie tylko z nowego uzbrojenia, ale także z nowych taktyk. Wojna w Wietnamie to pierwszy konflikt zbrojny, w którym helikoptery odegrały tak znaczącą rolę i jest to jeden z głównych aspektów tej gry.

Główne cechy:

  • Nowa kampania opowiada historie amerykańskiego oddziału do zadań specjalnych w Wietnamie
  • Zapierające dech w piersiach misje obejmujące zasadzkę na trasie Ho Chi Minh, zabawa w kotka i myszkę w delcie Mekongu, rajd na Kambodże i Laos, obrona mostu w trakcie ofensywy Tet i wiele innych.
  • Nowe bronie i jednostki: M-16, T-54, M-113, Patton III, M-60, AK-47, M-14, RPG-2, M-72 LAW, RPK I wiele innych.

Kampania składa się z 10 misji i skupia się na działaniach elitarnego oddziału żołnierzy, z których każdy ma swoją odrębną osobowość. W skład jednostki wchodzą sierżant John Merrill, obsługujący karabin maszynowy Jim Walsh, snajper Sonny Armstrong, operator granatnika Carl Dilan i inżynier Bill Kirby. W niektórych misjach oddział może liczyć tylko na siebie, gdy w innych współdziałać będzie z regularnymi oddziałami wojsk USA i Południowego Wietnamu.

Misje w Men of War: Wietnam będą bardzo zróżnicowane, od misji specjalnych (ratowanie zestrzelonego pilota, eskortowanie reportera, itp.) do zakrojonych na pełną skale bitew.

Więcej informacji na temat gry znajdziesz na www.menofwargame.com

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)