Medal of Honor będzie dla EA priorytetem

Marcin Dąbrowski

07.05.2010 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szef EA Games, Frank Gibeau, w wywiadzie z serwisem Gama stwierdził, że marka Medal of Honor ma być od teraz traktowana niezwykle poważnie przez Electronic Arts.

Z nowym Medal of Honor chcemy przywrócić serię do top 10”, stwierdził Gibeu. „,i>Nie byłem zadowolony ze sprzedaży Airborne, ale to był projekt do którego dołączyłem w ostatnim miesiącu developingu. Spojrzałem więc w przyszłość i wiem, że chcemy być w światowej czołówce jeśli chodzi o strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby”.

Po rozmowie z graczami stwierdziliśmy, że nadal istnieje bardzo pozytywny odbiór marki Medal of Honor. Nie zawsze wszystko wychodziło idealnie, ale tym razem chcemy wrócić więksi i lepsi, niż kiedykolwiek”. Gibeau dodał również, że seria Medal of Honor ma być traktowana priorytetowo przez bardzo długi okres czasu.

Czy cykl wróci do czasów swojej świetności przekonamy się 15 października, kiedy nowy Medal of Honor trafi na europejski rynek. Tytuł ukaże się na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie gry.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)