MarkSoft zapowiedział nową grę

Materiały prasowe

07.04.2004 11:00, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Twórcy wydanego w połowie lat dziewięćdziesiątych erotyku Wet - The Sexy Empire powracają w wielkim stylu! Airline 69 - Powrót do Casablanki to wybuchowa mieszanka gier typu "sim" i przygodówek.

Niemiecki rysownik, Carsten Wieland ponownie demonstruje swój zdumiewający talent oddając w nasze ręce barwne i ponadczasowe arcydzieło tego gatunku - hołd złożony kultowym filmom lat czterdziestych.

Wayne Johnson, pilot i poszukiwacz przygód z trudem zarabia na życie. Będącprzewoźnikiem lotniczym podejmuje się każdego zlecenia, od zwykłychtransportów po przemyt broni i alkoholu. Pewnego dnia tajna agentka ChouChou zmienia całe jego życie.

Chou Chou dostaje się na pokład schowana w jednej ze skrzyń. W czasie lotuwychodzi z ukrycia, grozi Wayne'owi bronią i zmusza do zmiany kursu.Niespodziewanie na horyzoncie pojawia się niemiecki Stukas i atakujesamolot. Wayne musi lądować awaryjnie na pustyni. W czasie lądowania traciprzytomność a kiedy dochodzi do siebie, pierwszą osobą którą widzi jest ChouChou. Przez gorące piaski pustyni oboje wyruszają do Casablanki, gdzie ChouChou ma dostarczyć ważne dokumenty wykradzione niemieckiemu łącznikowi.

W małym pokoju hotelowym planują misje szpiegowskie, nielegalny przerzuttowarów i akcje wywrotowe, pomagają uciekinierom w opuszczeniu Casablanki - sabotują nawet tajną niemiecką bazę lotniczą. Wkrótce postanawiają założyćfirmę - Airline 69. Dzięki ciężkiej pracy przedsiębiorstwo zaczyna przynosićcoraz większe zyski, ale żeby osiągnąć cele, oboje idą jeszcze dalej -przejmują dom publiczny gdzie organizują orgie seksualne, w czasie którychfilmują uczestników, żeby móc ich później szantażować.

Premiera gry została zaplanowana na przełom maja i czerwca. Pełna, polskawersja językowa będzie kosztować 79,90 PLN.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)