WAŻNE
TERAZ

Ujawniamy porażające zeznania. System produkował dokumenty zamiast chronić Kamila

Mała aktualizacja Xboksa

Major Nelson, microsoftowy megafon do ogłaszania zmian i nowości jeśli chodzi o Xboksa, poinformował nas o dwóch małych aktualizacjach, które pojawią się dzisiaj i jutro. Obydwie są obowiązkowe.

Dzisiaj na powrót pojawi się opcja, która umożliwia start konsoli od razu uruchamiający grę na płycie znajdującej się w napędzie. Wybór pomiędzy tym rozwiązaniem, a przejściem do dashboarda dostępny będzie z poziomu menu konsoli.

Jutrzejsza łatka wprowadzi drobne zmiany do naszych kart gracza. Odświeżony zostanie ich wygląd, tak aby współgrały z nowym wyglądem systemu. Usunięta zostanie natomiast opcja strefa, w której chwaliliśmy się jakim typem gracza jesteśmy.

Poprawki te są pokłosiem wielkiej zmiany wyglądu i działania systemu, która powiązana była z wprowadzeniem na rynek kontrolera ruchem Kinect. Major Nelson zapewnia nas, że zmian większość z nas nie zauważy, a poprawią one funkcjonowanie systemu.

Graj z głową - Sprawdź swoje IQ. Narodowy test inteligencji!

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE