Mafia II zaoferuje 15h rozgrywki

Marcin Dąbrowski

10.03.2010 16:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Główny producent Mafii II, Denby Grace, zdradził, że przejście gry zajmie około piętnastu godzin, co z pewnością jest dobrym wynikiem, jak na obecne 8-10-godzinne standardy. Z tej okazji zapytany został, czy gra bez problemów zmieściła się na jednym DVD.

W pewnym momencie pojawiły się problemy, ale już się ich pozbyliśmy. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ponieważ nie jest to zbyt interesujące, ale chodzi o konieczność wycięcia wielu języków z jednej płyty. Będziemy robić pełną lokalizację dla każdego języka w jakim gra się ukaże, co jest niespotykanie jeśli chodzi o tytuły z otwartym światem. Czujemy się jednak do tego zobowiązani, ponieważ mamy wielu fanów w całej Europie”, powiedział Denby Grace.

Scenariusz gry zajmować ma aż 600 stron na co złoży się 160 000 słów oraz 300 postaci, które będą je wypowiadać. Całość udało się ostatecznie zmieścić na jednej płycie DVD. W przypadku wersji na PlayStation 3 gra ukaże się oczywiście na znacznie bardziej pojemnym Blu-Rayu, co być może zaowocuje udziałem kilku ścieżek dźwiękowych na jednej płycie.

Przypomnijmy, że premiera Mafii II przełożona została niedawno na czwarty kwartał obecnego roku, żeby „bardziej dopracować grę”.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)