Maciej Maleńczuk podłoży głos w Test Drive Unlimited 2

Maciej Maleńczuk podłoży głos w Test Drive Unlimited 2

Marcin Dąbrowski
11.12.2010 15:28, aktualizacja: 12.12.2010 04:04

Cenega, polski wydawca Test Drive Unlimited 2 przedstawiła pierwszą z gwiazd, która podłoży głos w PC-towej wersji gry. Jest nią Maciej Maleńczuk, znany artysta i prywatnie fan motoryzacji. Co ważne, gra oferować będzie możliwość wyboru wersji językowej: polskiej lub angielskiej. Tytuł tworzony przez Eden Games ukaże się także na Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Szczegóły na temat polonizacji i poszczególnych wydań dystrybutor przedstawi wkrótce.

Test Drive Unlimited 2 to kontynuacja dobrze przyjętej gry wyścigowej, która dawała graczom ogromną swobodę i duży wybór samochodów. W drugiej odsłonie serii, twórcy oddają do dyspozycji dwie wyspy - O'ahu znane z poprzedniej odsłony cyklu oraz znaną z pięknych widoków Ibizę.

Test Drive Unlimited 2 ponadto wprowadza cykl dnia i nocy, ponad 200 samochodów, możliwość jazdy po bezdrożach, zmienne warunki pogodowe oraz rozwinięte funkcje społecznościowe. Podobnie jak w pierwszym Test Drive Unlimited istnieje możliwość kupowania własnych mieszkań i domów, a teraz będzie je można wykorzystać także jako miejsca na szalone imprezy.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)