Lost Ark nieustannie popularne. Miliony graczy na całym świecie

Lost Ark nieustannie popularne. Miliony graczy na całym świecie

Lost Ark
Lost Ark
Źródło zdjęć: © Steam
08.03.2022 16:05, aktualizacja: 09.03.2022 13:24

Lost Ark cieszy się nadal olbrzymim zainteresowaniem. Amazon Games i Smilegate dzielą się wynikami, które imponują. Darmowy tytuł Lost Ark przekroczył barierę 20 milionów użytkowników na całym świecie.

Lost Ark zadebiutowało w 2019 roku, jednak gra nie była dostępna w naszym regionie. Aż do dnia 11 lutego 2022 roku, kiedy to reszta gamingowego świata, mogła wreszcie wziąć udział w rozgrywce. Oczywiście mowa tu o tych szczęśliwcach, których nie odstraszyły olbrzymie kolejki na serwerach.

W ciągu pierwszych trzech dni od premiery z 11 lutego, społeczność liczyła już 4,7 mln "zachodnich" graczy. Obecnie mówimy o 10 mln graczy, którzy pochodzą z Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Australii. Łącznie, na całym świecie, Lost Ark liczy już 20 mln użytkowników.

"Emocje związane z Lost Ark na całym świecie nie opadają, czego dowodem jest rosnąca liczba graczy na całym świecie. Wraz z Smilegate jesteśmy zobowiązani do wspierania rosnącej społeczności za pomocą solidnej mapy aktualizacji zaplanowanych na nadchodzące lata." - powiedział Christoph Hartmann, wiceprezes Amazon Games. Obietnica konsekwentnego wspierania gry, to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów Lost Ark.


To nie jedyna statystyka, która przemawia za siłą tej gry. Należy wspomnieć, że Lost Ark, w swoim szczytowym momencie, przyciągnął 1,32 mln graczy jednocześnie. Jest to drugi wynik w historii Steam.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)