Lokalizacje 2.0: Michał Żebrowski jako Herkules w God of War 3

Informacja prasowa

24.09.2009 20:45, aktual.: 24.09.2009 20:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W najnowszej, długo wyczekiwanej przez fanów PlayStation®3 grze God of War 3 w jednej z głównych ról będziemy mogli usłyszeć głos Michała Żebrowskiego, który wcieli się w postać Herkulesa.

Warszawa, 24 października 2009. Po raz kolejny PlayStation daje polskim fanom w pełni zlokalizowaną grę. Tym razem przyszła kolej na długo wyczekiwaną – God of War 3. Już dziś wiadomo, że postać Herkulesa przemówi do nas niezwykłym głosem Michała Żebrowskiego.

SCE Polska kontynuuje prace nad lokalizacjami kolejnych gier na PlayStation i coraz częściej można usłyszeć o nowych wersjach przygotowanych specjalnie dla polskiego gracza. Obecnie są to: inFAMOUS, SingStar Polskie Hity czy Buzz! Polskie Łamigłówki, jednak lista ta będzie się tylko systematycznie wydłużać.

SCE Polska zapowiada, że Michał Żebrowski nie będzie jedyną gwiazdą dubbingującą GoW 3. Które ze znanych głosów przemówią do polskich graczy? To okaże się już wkrótce. Zagadką pozostaje na pewno najbardziej interesująca postać głównego bohatera - Kratosa, który po raz kolejny stanie do walki z mitologicznymi wrogami. Kratos to spartański wojownik, a więc możemy się spodziewać, że głosu do tej postaci użyczy na pewno ktoś, kto charakter bohatera God of War 3 ma we krwi…

Planowana data premiery God of War 3 to początek 2010.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)