Lokalizacje 2.0: Jak and Daxter: Zaginiona Granica w polskiej wersji językowej, a w roli Daxtera – Cezary Pazura

Lokalizacje 2.0: Jak and Daxter: Zaginiona Granica w polskiej wersji językowej, a w roli Daxtera – Cezary Pazura01.10.2009 15:40
Informacja prasowa

Warszawa, 1 października 2009 r. – Wszystkich miłośników przygód Jaka i Daxterana pewno ucieszy wiadomość, że już w najbliższym czasie będą mogli zagrać w całkowicie zlokalizowaną, polską wersję gry. Daxterowi głosu użyczył sam Cezary Pazura, dzięki czemu możemy spodziewać się mnóstwa dobrej zabawy i zabawnych dialogów. W rolę Jaka wcielił się Paweł Ciołkosz.
W grze usłyszymy też Katarzynę Zielińską, Marcina Trońskiego, Jacka Kulczyckiego, Jacka Rozenka, Macieja Orłowskiego, Roberta Tonderę oraz Zbigniewa Konopkę.

Amatorzy angielskich głosów będą mogli wybrać oryginalny dubbing.

Jak and Daxter: Zaginiona Granica to kolejna odsłona popularnej serii gier o perypetiach sympatycznej pary przyjaciół. Dostępna będzie na PSP® oraz PlayStation®2. Tym razem kolorowy i nieco egzotyczny duet będzie musiał stawić czoła jeszcze bardziej wymyślnym przeciwnikom i uchronić swoją planetę przed zniszczeniem.To już cała seria gier dedykowanych dla polskich fanów. Już niedługo w God of War 3 będziemy mogli usłyszeć Michała Żebrowskiego i Bogusława Lindę, a teraz PlayStation zapowiedziało koleją gwiazdę, która użyczy głosu polskiej wersji gry – Cezarego Pazurę. Zapowiada się dużo śmiechu i jeszcze więcej dobrej zabawy. Jak and Daxter: Zaginiona Granica przeznaczona jest dla graczy powyżej 12 roku życia.
Cezary Pazura podkładał już głos takich postaci jak: Sid w „Epoce Lodowcowej”,Oskar w „Rybkach z ferajny” i Numernabis w „Asterixie i Obelixie”.

Planowana data premiery Jak and Daxter: Zaginiona Granica to listopad 2009.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)