LittleBigPlanet na PSP bez multi

LittleBigPlanet na PSP bez multi20.08.2009 16:49
Jakub Jatkiewicz

Przeniesienie tak niezwykłej gry, jaką jest LittleBigPlanet na PSP nie jest łatwym przedsięwzięciem. Niestety z powodu oczywistych ograniczeń PSP przenośna wersja będzie tylko "prawie tak dobra jak oryginał". Jednym z najważniejszych elementów, którego zabraknie na handheldzie, będzie tryb multiplayer.

O ograniczeniach przenośnego LBP mówił starszy producent, Mark Green, w trakcie konferencji na GamesCom.

"Jedyną rzeczą, którą straciliśmy, jest multiplayer. W grze macie pełną fizykę, pełny tryb tworzenia i wszystkie aspekty LittleBigPlanet - można wysyłać, pobierać i dzielić się z ludźmi, ale nie ma multiplayera.

To wymiana. Konsola fizycznie umożliwia stworzenie multiplayera, ale przypuszczalnie bez pełnej obsługi fizyki. Z technicznego punktu widzenia traci się 1/3 mocy obliczeniowej lub pamięci, tylko na multiplayera. Z tymi ograniczeniami nie mogliśmy tego zrobić.

Na PS3 są trzy samoloty, którymi można poruszać, ale pierwsze o co zapytaliśmy Media Molecule to możliwość ograniczenia ich do dwóch, na co odpowiedziano nam, że większość etapów, które stworzono można rozegrać przy pomocy dwóch, więc nie będzie to żaden problem".

fot.: Sony

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)