Left 4 Dead 2 razem z jedynką

Michał Stopa

07.07.2009 19:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiceprezes działu marketingu w Valve, Doug Lombardi, w trakcie wywiadu dla portalu TotalVideoGames ujawnił, że projektanci zastanawiają się nad umożliwieniem grania w zawartość z kontynuacji posiadaczom pierwszej części Left 4 Dead oraz vice-versa.

Opcja taka jest jednym z postulatów umieszczonych na stronie grupy bojkotującej grę, o której donosiliśmy wcześniej. Lombardi jednak nie obiecuje wprost wprowadzenia takiej możliwości.

"To jest coś, nad czym zastanawiamy się dość mocno. Nie mogę powiedzieć nic wiążącego jeszcze dzisiaj, ale, jak rozumiemy, jest to dość sensowna rzecz, którą można byłoby wprowadzić."

Odnośnie do modyfikacji dla nadchodzącej kontynuacji gry, Lombardi ujawnił, że Valve projektuje L4D2 w taki sposób, aby można było łatwo przenosić modyfikacje między pierwszą a drugą częścią serii.

"Jeśli chodzi o modyfikacje, to jeśli projektujesz rzeczy dla Left 4 Dead, będą one działać w Left 4 Dead 2 z małymi zmianami. Sądzimy, że dobrze rozwiązaliśmy ten problem, a teraz spoglądamy na to jak zarządzać nimi dla graczy, którzy kupią zarówno pierwszą grę, jak i kontynuację".

fot.: Valve

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)