L.A. Noire opóźniony

Wygląda na to, że L.A. Noire, detektywistyczny thriller ze studia Team Bondi, zostanie po raz kolejny opóźniony. Obecnie data premiery prawdopodobnie została przesunięta przez Take-Two, wydawcę gry, na kolejny rok finansowy (1 listopada 2010 - 31 października 2011).

Wiadomość pochodzi od Evana Wilsona, pracownika Pacific Crest Securities - firmy zajmującej się analizą rynków nowych technologii, który z kolei opiera swoje informacje na danych zebranych od sieci handlowych. Wydawca gry na razie nie skomentował tych doniesień.

Wilson dodał także, że to przesunięcie (pierwotnie gra miała pojawić się w tym roku finansowym - do 31 października) nie odbije się zbytnio na wynikach firmy, która najwyraźniej nie przejmuje się faktem niemożności dokładnego przewidzenia daty wydania swoich produktów.

Zapraszamy do przeczytania naszej zapowiedzi. Tytuł pojawi się na PlayStation 3 i Xboksa 360.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY