Kulisy Diablo 4. Zostań na chwilę i posłuchaj

Kulisy Diablo 4. Zostań na chwilę i posłuchaj

Kulisy Diablo 4
Kulisy Diablo 4
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.02.2023 14:23, aktualizacja: 23.01.2024 15:39

Diablo 4 to jedna z mocniejszych premier 2023 r., jednak do czerwca jeszcze trochę zostało. Blizzard korzysta z okazji i przybliża nam kulisy tej gry. Oto najmroczniejsza i najbardziej rozbudowana wersja Sanktuarium w całej swojej okazałości.

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła (w sumie ciekawe, jaki jest drugi) i jeśli już planujemy wędrówkę po diabelskich czeluściach, to lepiej ogarnąć najpierw jakiś tutorial. Dobrym materiałem szkoleniowym będzie "Boska komedia" albo... no właśnie! Kto, jak nie Blizzard, zasługuje na miano Eksperta ds. Płonących Piekieł i Demonów?

Twórcy chcą przekazać nam cenną wiedzę o Diablo 4 poprzez serię filmów. Pierwszy z nich został właśnie opublikowany; nagranie skupia się bogactwie funkcji oraz inspiracjach projektowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kulisy Diablo 4

Jak to mawia Deckard Cain: zostań na chwilę i posłuchaj. Z najnowszego materiału dowiesz się, czym kierował się Blizzard przy projektowaniu poziomów, poznasz bestiariusz. Przykładowo, podczas tworzenia jednego z regionów, twórcy inspirowali się szkockim krajobrazem. Przechodzenie między konkretnymi regionami ma sprawiać "niesamowitą frajdę", ponieważ położono szczególny nacisk na "geologiczny realizm".

Otwarta beta Diablo 4

Przypomnijmy, że znamy już datę otwartych beta testów Diablo 4. Te wystartują lada moment, bo 24 marca 2023 r. Jeśli ktoś złożył zamówienie przedpremierowe Diablo 4, to dostęp do bety otrzyma wcześniej – 17 marca 2023 r.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)