Kosmiczna opowieść miłosna

Lovers in a Dangerous Spacetime to dwuosobowa gra zręcznościowo-platformowa wymagająca kooperacji. Dodatkowo dzieje się w kosmosie, jej głównymi bohaterami jest zakochana para (!) i wymaga od nas strzelania do kosmitów. Genialne. Wygląda przeuroczo i kolorowo na dodatek:

Lovers in a Dangerous Spacetime to druga gra studia Asteroid Base. Wcześniej wydali jeszcze Shuriken Skies - mały projekt z Toronto Independent Game Jam, gdzie poznali się też założyciele studia. Lovers in a Dangerous Spacetime wymaga od graczy szybkiego dokonywania wyborów i dość dużej zręczności przy poruszaniu się po korytarzach statku kosmicznego i używaniu konkretnych urządzeń pojazdu. W ten sposób, współpracując, są w stanie odeprzeć nacierające fale wrogów. Gra idealna na wieczór z dziewczyną/chłopakiem.

W tej chwili trwają jeszcze prace nad grą, która ukazać się ma na początku 2013 roku. A tu oficjalna strona gry.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!