Koniec Warhammer Online: Wrath of Heroes

Warhammer Online: Wrath of Heroes rozpoczyna proces, który zakończy się oficjalnym zamknięciem gry 29 Marca. Mythic – studio odpowiedzialne za tytuł - ogłosiło smutną wiadomość na oficjalnej stronie gry.

Wrath of Heroes zostało otwarte dla użytkowników trochę ponad rok temu. Należy jednak pamiętać, że gra nigdy nie wyszła z fazy beta (co można zauważyć też wchodząc na jej oficjalną stronę). Co jest więc powodem zamknięcia tak młodego projektu? Głównie kwestie finansowe. Gra nie była w stanie na siebie zarobić. Czy to przez kwestię małej grupy odbiorczej (którą zapewne przyciągają inne, podobne tytuły jak League of Legends lub Dota 2), czy może przez fakt, że niewielu z grających regularnie ludzi decydowało się dokarmiać system mikrotransakcji - nie wiadomo. Na próżno w tej chwili szukać jednego, konkretnego powodu.

Obraz

Gracze, którzy postanowili zakupić walutę używaną w WoH, nie powinni spodziewać się zwrotu gotówki. Otrzymają oni jednak specjalne kody, których użyć mogą w Warhammer Online: Age of Reckoning - w jaki sposób? Tego Mythic jeszcze nie zdradziło.

Producent gry – James Casey – dołożył do informacji na temat zamknięcia WoH kilka prywatnych uwag. Pragnie on podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się chociaż raz sprawdzić grę i tym, którzy grali w nią od samego początku. Podkreśla też, że chociaż jej historia skończyła się w taki, a nie inny sposób, on i jego ludzie wynieśli z niej odpowiednie nauczki i nie zamieniłby czasu, który jej poświęcił na nic innego.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE