Koniec APB

Koniec APB17.09.2010 12:52
Zbigniew Trzeciak

Realtime Worlds ogłosiło zamknięcie gry All Points Bulletin. W tym momencie przestają działać fora powiązane z grą, a w ciągu najbliższych kilku godzin zamknięte zostaną serwery, na których działa gra.

Tytuł od daty premiery nie zachwycił recenzentów ani graczy, co przełożyło się na jego słabą sprzedaż. Mimo problemów finansowych producent zapewniał, że będzie wspierać grę i dbać o serwery. Niezależnie od dobrych chęci, okazało się to niemożliwe.

"APB było fantastyczną przygodą, ale niestety przedwcześnie zakończoną. Musimy dziś ogłosić, że pomimo naszych wysiłków ABP kończy swój żywot. Przyjemnością była praca nad grę i współpraca z graczami. Razem zrobiliśmy coś niesamowitego i za to wam dziękujemy. Jesteście wspaniali!", napisał na forum Ben Bateman, menadżer społeczności.

Tytuł, który rzekomo kosztował w granicach 100 milionów dolarów, pod koniec sierpnia zdołał przyciągnąć tylko 130 tysięcy użytkowników. Realtime Worlds starało się uratować grę, ale w takiej sytuacji, żaden z inwestorów nie zgodził na to, by wyłożyć pieniądze.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)