Konferencja World Cyber Games 2010 transmitowana online

Konferencja World Cyber Games 2010 transmitowana online12.07.2010 12:25
Marcin Dąbrowski

Już dziś, 12 lipca, o godz. 12.00, odbędzie się konferencja prasowa on-line inaugurująca rozpoczęcie World Cyber Games 2010 w Polsce, którą każdy obejrzeć będzie mógł na stronie www.wcg.samsung.pl.

W konferencji można także wziąć aktywny udział i zadać pytania poprzez wcześniejszą wizytę na stronie http://wcg.headshot.pl.

World Cyber Games to największy i najbardziej prestiżowy turniej gier elektronicznych na świecie oraz jedyny e-sportowy event, podczas którego zawody organizowane są dla państw z sześciu kontynentów. Ze względu na swoją ogólnoświatową skalę doczekał się miana e-sportowych Igrzysk Olimpijskich. W ostatnich latach liczba uczestników finałów World Cyber Games sięgnęła niemal 2 milionów graczy z niespełna 80 krajów na całym świecie. Również Polska ma swoje miejsce w gronie liderów tego sportu. Jako przykład wystarczy wspomnieć o drużynie Counter-Strike - AGAiN, która w ubiegłym roku po raz drugi zdobyła tytuł mistrzów cyberolimpijskich (pierwszym razem w 2006 r. jako Team Pentagram), dzięki czemu na trwałe zapisała się w Hall of Fame WCG!

Podczas konferencji przekazane zostaną najważniejsze szczegóły dotyczące harmonogramu i organizacji rozgrywek WCG 2010 w Polsce.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)