Kolejny Splinter Cell możliwy też na PS3

Kolejny Splinter Cell możliwy też na PS302.03.2010 16:58
Marcin Dąbrowski

Wygląda na to, że również posiadacze konsoli Sony doczekają się kolejnej, po Conviction, gry z serii Splinter Cell. Co prawda wymieniony tytuł pozostać ma na wyłączność dla Xboksa 360 i PC, ale kolejny tytuł z serii będzie być może multiplatformowy.

Max Beland z Ubisoftu wypowiedział się w tej sprawie następująco: „Dołączyłem do ekipy odpowiedzialnej za tytuł już po podpisaniu umowy z Microsoftem, ale nie widzę powodu dla którego nowy Splinter Cell miałby nie trafić na PS3”. Zapytany o to czy mógłby to być Conviction dodał: „Nie, bo to tytuł na wyłączność dla Microsoftu. Wiem, że ludzie o tym mówią. Może tak, może nie, ale szczerze to nie widziałem nikogo tutaj pracującego nad Conviction na PS3.

Jeśli Microsoft chce umowy na wyłączność, to nie dzwonią do mnie. Tym zajmuje się Yves Guillemot. Ale myślę, że nowy Splinter Cell mógłby być nawet exclusivem dla PS3, jeśli umowa uczyniłaby nas szczęśliwszymi”.

Do tej pory na PS3 ukazała się tylko jedna część serii przygód Sama Fishera – Double Agent. Conviction ukaże się na Xboksa 360 i PC już 16 kwietnia.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)