Kolejny produkt muzyczny firmy eJAY

Kolejny produkt muzyczny firmy eJAY18.12.2003 13:05
Materiały prasowe

Miło na poinformować, że firma PLAY jest wydawcą kolejnego produktu muzycznego firmy eJAY.Tym razem patronat medialny nad całą serią nowych produktów przejeła kultowa stacja radiowa RADIOSTACJA.

Nowe produkty DJ MIX STATION oraz TECHNO 3 beda reklamowane 60-cioma spotami reklamowymi w RADIOSTACJI co zapewni duże zainteresowanie klientów tym tytułem.

DJ Mix Station to unikalny program do miksowania muzyki dostępny dla każdego, kto posiada komputer PC lub laptop. Jesteśmy pewni, że uznasz na produkt za najbardziej odpowiedni program dostępny dziś na rynku! DJowanie wymaga szczególnej kombinacji wspaniałej techniki i niesamowitego wyczucia rytmu, dlatego być może tak wielu potencjalnych DJów poddaje się i nie realizuje swoich marzeń wystąpienia przed dużą publicznością. Dzięki temu programowi będziesz mógł również Ty sprawdzić i podszkolić swoje możliwości.

Witamy w świecie DJ Mix Station, wiodącego programu muzycznego na świecie, który zawiera:- dopasowanie bitów za pomocą jednego kliknięcia- dwa odtwarzacze MP3- niesamowicie szybki mechanizm miksowania- automatyczny i ręczny crossfading- wbudowany mikser- 3 klasyczne efekty kontroli bitów (stereo-pan, flanger i cut)- Dynamic Beat Visualizer do ręcznego miksowania- edytowanie i tworzenie list odtwarzania- baza danych piosenek eJay pozwalająca na organizowanie Twoich piosenek i ścieżek- 500 wysokiej jakości sampli w jakości CD

DJ Mix Station posiada tzw . Oznacza to, że możesz kompletnie zmienić interfejs użytkownika, tak aby odpowiadał Twojemu gustowi.

Program DJ Mix Station posiada wizualne animacje. Oznacza to, że możesz wyświetlać animacje video, odpowiadające muzyce odtwarzanej przez DJ Mix Station.

Kontrolery miksowania w programie DJ Mix Station są podobne, łącznie z equalizerami, do innych DJ mikserów. Na środkowym panelu głównego okna miksowania znajdziesz klawisze kontroli: dzięki nim będziesz mógł dokonać w pełni zautomatyzowanego miksowania, z przyciskiem "automix now !", albo użyć bardziej zaawansowanych technik.

Techno eJay 3 (Ibiza eJay) to najnowszy program do tworzenia muzyki firmy eJay. 32 ścieżki audio, prawdziwe panoramiczne sterowanie, rozbudowane działy FX, video animator i rekordowa liczba 4000 dźwięków - nie wspominając o połączeniu metodą drag & drop (przeciągnij i upuść) z ekskluzywnym archiwum sampli na stronie www.eJay.com. Czas na prawdziwą zabawę!

Witamy w świecie Techno eJay 3, wiodącego programu muzycznego, który zawiera:- prosty w użyciu interfejs (metoda drag&drop - przeciągnij i upuść)- ponad 4000 wspaniałych dźwięków od najlepszych międzynarodowych producentów- 32 ścieżkowy mikser - pozwalający na precyzyjne miksowanie 32 ścieżek dźwiękowych. - Hyper Generator III - dzięki temu narzędziu możesz przerabiać sample, linie basów w ciągu kilku sekund.- FX Studio - pozwala na nagrywanie i przerabianie własnych dźwięków. -Music Animator - ożywi za pomocą animacji Twoje nagrania- Internetowe Archiwum Sampli-Animator wizualizujący dźwięk-Time Stretcher zmieni tempo sampli- komputer perkusyjny

W sumie ponad 4000 klubowych dźwięków z muzyką TRANCE, TECH HOUSE, TECHNO, LATIN, CLUB & PARTY TUNES jest zawartych w programie Techno eJay 3 (Ibiza eJay). Wszystkie sample zostały nagrane w prędkości 140 BPM (bity na minutę). W związku z tym są one 100% kompatybilne ze wszystkimi samplami, które są w programach Dance eJay 1, Dance eJay 2, Techno eJay 2, Dance eJay 3 i Dance eJay.

Okno odtwarzania zawiera indywidualne ścieżki audio. Wszystkie 32 ścieżki audio są dostępne dla Ciebie, ale tylko 16 jest widocznych za jednym razem. Wybierz widoczną ścieżkę dzięki paskowi przewijania po prawej stronie okna odtwarzania. Na lewo od ścieżek audio znajdziesz informację ścieżki. Tutaj odnajdziesz numer ścieżki, będziesz mógł włączyć ścieżkę gotową do nagrywania, zmodyfikujesz pozycję panoramy itp.

Panel sterowania

Wszystkie funkcje odtwarzania znajdują się na panelu sterowania w dolnej części ekranu. Panel ten jest również używany, aby wskazać bieżący status pracy.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)