Kolejny God of War oficjalnie zapowiedziany!

Kolejny God of War oficjalnie zapowiedziany!04.05.2010 17:49
Marcin Dąbrowski

Ziściły się marzenia wszystkich fanów rewelacyjnej serii God of War! Sony potwierdziło właśnie wydanie drugiej gry z tej serii na PSP, o tytule God of War: Ghost of Sparta.

Stworzenia gry ponownie podjął się zespół odpowiedzialny za poprzednią część na PSP – ekipa Ready At Dawn Studios. God of War: Chains of Olympus jest obecnie najlepiej ocenianą grą w historii PSP, więc po kontynuacji możemy spodziewać się wiele.

Sami twórcy zapowiadają zresztą, że gra ma być jeszcze lepsza. Otoczenie ma być pokazane w wyższej rozdzielczości, dodany będzie efekt głębi obrazu, a gra będzie o 25% dłuższa od poprzedniczki. Poprawiony ma zostać też system walki oraz magicznych umiejętności Kratosa.

Akcja gry ma toczyć się miedzy pierwszym, a drugim God of War z PS2. Tytuł pokaże jak Kratos zmaga się ze swoimi mrocznymi wizjami, dotyczącymi jego rodziny oraz jak zdobywa swoje moce jako nowy Bóg Wojny.

Zaprezentowano już cztery pierwszy screeny z gry, które możecie zobaczyć poniżej. Czyżby szykowała się nowa najładniejsza gra na PSP? God of War: Ghost of Sparta ukaże się jeszcze w tym roku.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)