Kolejne DLC do GTA IV?

Kolejne DLC do GTA IV?03.07.2009 17:34
Jakub Jatkiewicz

Ciekawe prognozy dotyczące serii GTA przedstawił analityk Todd Mitchell z Kaufman Bros. Equity Research. W jego opinii Take-Two oraz Rockstar w roku fiskalnym 2010 wydadzą kolejne dwa DLC do GTA IV, nowa odsłona gry ma natomiast trafić na rynek dopiero w 2011 roku fiskalnym. Mitchell sądzi także, że w przyszłym roku może pojawić się kolejna wersja gry na PlayStation 2.

"Oczekuję, że będą kolejne dwa DLC do GTA IV - to zostało mi zasugerowane, jednak platformy nie są pewne.

Na E3 nie pojawiły się żadne zapowiedzi nowego Grand Theft Auto, uważam iż to z powodu tego jak znany jest Rockstar z dostarczania gier na czas.

Z tych trzech spraw jestem najmniej pewny tego, że pojawi się nowe GTA na PlayStation 2, ale historia pokazuje, że gry z PSP trafiają na PS 2 (w tym wypadku chodzi o Chinatown Wars na PSP - przyp. Kyo)".

Kolejna odsłona GTA jest tylko kwestią czasu, dlatego ze sporym prawdopodobieństwem możemy przypuszczać, że kiedy tylko Rockstar zakończy prace nad dodatkami to zabierze się za produkcję nowej odsłony. W przypadku konwersji Chinatown Wars na PS2 prawdopodobieństwo także jest spore. PlayStation 2 wciąż dysponuje ogromną bazą użytkowników, której nie wolno lekceważyć.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)