Killzone 3 nadchodzi w 3D

Killzone 3 nadchodzi w 3D23.05.2010 15:58
Marcin Dąbrowski

Magazyn GamePro wszedł w posiadanie pierwszych szczegółów na temat nadchodzącego Killzone'a 3. Gra nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale dowiadujemy się, że jest już w całkiem zaawansowanym stadium produkcji. Oficjalna zapowiedź padnie prawdopodobnie podczas E3.

W trzeciej części Killzone’a poznać mamy ludzką stronę Helghastów, ich język, czy zwyczaje. Walcząc z dala od domu, głównie na ośnieżonych terenach, będziemy czuć stałe zagrożenie z powodu przewagi liczebnej sił wroga.

Jedną z nowości ma być jetpack – był on już co prawda dostępny w serii, ale tylko w Killzone: Liberation na PSP. Jetpack ma być lekki i zwrotny oraz zawierać ma na pokładzie działko, z którego będziemy mogli atakować wrogów. Latać będą mogli nie tylko członkowie naszej drużyny, ale też sami Helghaści. Po strzeleniu w przeciwników w trakcie lotu, mają oni natychmiast wybuchać.

Gra ma być oczywiście znacznie większa od poprzedniczki, a także od niej ładniejsza. Killzone 3 dostępny będzie jako jeden z pierwszych tytułów stworzonych specjalnie w 3D, także każdy posiadający odpowiedni telewizor i okulary będzie mógł zagrać w niego w trójwymiarze. Serwis GamePro opisał efekt 3D w tej grze, jako „szalony”.

Skany magazynu, na których znajduje się kilka pierwszych screenów gry, znajdziecie tutaj. Data premiery Killzone’a 3 nie jest jeszcze znana, ale gra prawdopodobnie ukaże się pod koniec tego roku.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)