Killer is Dead w wakacje nie tylko dla Japończyków

Killer is Dead, nowa gra studia Grasshopper Manufacture z Sudą51 na czele, zostanie wydana na Zachodzie szybciej, niż mogliśmy się spodziewać. Wakacyjna premiera, początkowo zarezerwowana dla Japonii, okazuje się obowiązywać również w odniesieniu do USA i Europy.

Taka wiadomość pojawiła się wraz z określeniem wydawców, którzy zajmą się sprawą Killer is Dead poza granicami Japonii. W przypadku Europy (i Oceanii) kwestie wydawnicze przejęło Deep Silver. Warto wspomnieć, że japońskie Grasshopper Manufacture zostało niedawno przejęte przez GungHo Online Entertainment, kojarzone przede wszystkim z Ragnarok Online i innymi produkcjami MMO. Nowy właściciel ma się w przyszłości zająć wydawaniem gier Grasshopper Manufacture (nazwa pozostała nieruszona) w USA, ale Killer is Dead nie zalicza się do tego grona.

Killer is Dead będzie widowiskową grą akcji z charakterystyczną oprawą graficzną, przywodzącą na myśl poprzednie gry Sudy51 - No More Heroes i Killer 7. Nie bez powodu, o czym swego czasu wspominał producent. Z ciekawostek technicznych warto wspomnieć, że gra na rynku europejskim pojawi się w dwóch wersjach językowych - angielskiej i japońskiej. Chyba nie trzeba wskazywać, która jest "rekomendowana"?

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!