Zmien skórke
Logo Polygamii

Kangurek Kao w walce z płonącymi lasami Australii

Rzucić grosz torbaczowi…

Pierwszego czerwca 2019 roku polskie studio Tate Multimedia przywróciło światu Kangurka Kao: Round 2 – odświeżona wersja tego klasyka (przynajmniej dla polskich graczy) trafiła na Steama w śmiesznie niskiej cenie 7,19 złotych. Była to odpowiedź na akcję zapoczątkowaną przez hasztag #bringkaoback, który błyskawicznie obudził w graczach niezmierzone pokłady nostalgii. Teraz to deweloperzy proszą o rozpowszechnienie oznaczenia z wesołym torbaczem, ale w sprawie znacznie większej wagi.

Nawet jeśli nie jesteście na bieżąco z aktualnymi informacjami dotyczącymi polityki czy tego, co dzieje się na świecie, to na pewno słyszeliście o pożarach, które od jakiegoś czasu nękają Australię. W pomoc zaangażowało się wiele organizacji, a od wczoraj swoją cegiełke dokładać będzie polski deweloper. Od 9 do 19 stycznia 2020 roku, cały dochód uzyskany ze sprzedaży Kao the Kangaroo: Round 2 zostanie przeznaczony na fundację WIRES (NSW Wildlife Information, Rescue and Education Service Inc.), która pomaga w walce z tą klęską.

Akcję #Kao4Australia jak najbardziej warto wesprzeć i miejmy nadzieję, że w jakimś stopniu pomoże to w zminimalizowaniu szkód.

Bartek Witoszka

Więcej na temat:

7
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
4 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Nie zagram ale kupiłem.

madoc
Użytkownik

Zagraj, to kawał porządnej platformówki.

Aimagylop
Użytkownik

Jak mr. Knight poleca to zagram

madoc
Użytkownik

Niech cię Khonshu błogosławi.

madoc
Użytkownik

Być może źle interpretuję treść newsa, ale mam wrażenie, że trochę wprowadza w błąd – Round 2 nie jest podtytułem odświeżonej wersji, tylko po prostu drugiej części Kao.

Lord Bart
Użytkownik

Kupiłem. Jedna z najlepszych polskich gier 😉

Popularne wpisy

Popularne Gry