Już jest The Lord of the Rings Online w wersji bezpłatnej

Marcin Dąbrowski

03.11.2010 15:57, aktual.: 04.11.2010 04:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Codemasters Online poinformowało, że gra The Lord of the Rings Online jest już dostępna w wersji bezpłatnej dla graczy z całej Europy.

Gracze mogą pobrać tytuł na stronie www.lotro.com i dołączyć do innych poszukiwaczy przygód, a także bezpłatnie uczestniczyć w rozgrywce fabularnej The Lord of the Rings Online do poziomu 50. Dostępny jest nowy sklep LOTRO Store, gdzie można kupować poszczególne rozszerzenia, pakiety questów, przedmioty oraz usługi konta, lub dołączyć do programu VIP, zapewniającego nieograniczony dostęp do gry za miesięczną opłatą.Ta duża aktualizacja poszerzy również element fabularny, a świat Śródziemia o nowy region Enedwaith.

Jesteśmy bardzo podekscytowani premierą darmowej gry LOTRO, otwarciem nowego sklepu i przedstawieniem zaktualizowanej wersji w Europie. Korzystając z okazji, chciałbym podziękować naszym graczom za cierpliwość. Bardzo to doceniamy”, mówi David Solari, wiceprezes Codemasters Online.

Spodziewamy się, że nowa bezpłatna wersja LOTRO istotnie zwiększy naszą bazę klientów. Gorąco zapraszamy wszystkich do Śródziemia”.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)