Już dziś europejska premiera Lost Planet 2!

Już dziś europejska premiera Lost Planet 2!
11.05.2010 14:15
Informacja prasowa
Informacja prasowa

Lost Planet 2 trafia do polskich sklepów!

11.05.2010 – Cenega, partner firmy Capcom Central Europe na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier, z przyjemnością informuje, że gra Lost Planet 2 trafiła dziś do sprzedaży na konsole PlayStation®3 oraz Xbox®360.

Pierwsze komentarze prasy wypadają dla gry bardzo pochlebnie:

Miesięcznik PSX Extreme napisał: „Duże jest piękne – pomyśleli sobie programiści z Capcom i przy okazji tworzenia Lost Planet 2 uraczyli nas największymi przeciwnikami w historii gier wideo.” Z kolei magazyn Neo Plus przyznając ocenę 8,5/10 podkreślił, że Lost Planet 2 to „kooperacyjny wygrzew roku”.

Akcja Lost Planet 2 rozgrywa się dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części gry. W tym czasie miejsce akcji zmieniło się diametralnie. Po sukcesie aktywności terraformacyjnych pokrywa lodowa planety zaczęła topnieć, ustępując miejsca tropikalnym dżunglom i innym środowiskom. Znajomość pierwszej części tej efektownej strzelanki nie jest jednak niezbędna do czerpania pełnej satysfakcji z Lost Planet 2. Gracze będą prowadzić swoich bohaterów przez różne wątki fabuły tworzące prawdziwie unikalne wrażenia. Twórcy gry zapowiadają, że dzięki przedstawieniu akcji z perspektyw różnych miejsc i bohaterów doświadczenie płynące z gry będzie tak głębokie, jak nigdy dotąd! Firma Capcom zapewni też niezapomniane przeżycia dzięki zaimplementowaniu w trybie kampanii możliwości kooperacji z czterema graczami! Polowanie na akridy będzie dzięki temu jeszcze bardziej intensywne i pełne taktycznych wyzwań przy dowodzeniu przyjaciółmi. Warto się przygotować, bo tak wielkich przeciwników w grach wideo jeszcze nie było! Wersja demonstracyjna Lost Planet 2 dostępna jest na platformach Xbox Live Marketplace oraz PlayStation Network.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)