JoJo’s Bizarre Adventure z nowym zwiastunem. Premiera 1 grudnia 2021 roku

JoJo’s Bizarre Adventure z nowym zwiastunem. Premiera 1 grudnia 2021 roku

JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean
JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean
Karolina Kowasz
29.11.2021 18:06

Wszyscy czekający na anime JoJo’s Bizarre Adventure mogą już teraz pozachwycać się zapowiedzią nowego dzieła David Production. Studio, podobnie jak w 2012 roku, kiedy to zadebiutował pierwszy sezon aktualnego serialu, jest odpowiedzialne za jego produkcję

Anime JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean skupi się na postaci Jolyne Cujoh. Jak wiadomo z mangi, kobieta zostanie oskarżona o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, a także nieumyślne morderstwo. Jej przeżycia w więzieniu staną się główną osią nadchodzącego anime.

Więzienie na Green Dolphin Street

Biorąc pod uwagę, że seria sprzedała się w ilości ponad 100 milionów egzemplarzy, co robi ją jedną z najbardziej sprzedających się mang w historii, można się spodziewać ogromnej popularności nadchodzącego anime.

JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean pojawi się już 1 grudnia bieżącego roku na Netflixie. Co ciekawe, zgodnie z informacjami Kotaku, dopiero później rozpocznie się nadawanie anime w japońskiej telewizji. Niektórzy fani obawiają się także o nadużywanie w anime technologii CG (animacji 3D, która próbuje naśladować animację 2D). Powyższa zapowiedź powinna rozwiać te obawy.

Pierwsze reakcje

Poza obawami o CG, pierwsze reakcje fanów na opening anime są optymistyczne. Wiele osób chwali wybór utworu, który będzie otwierał każdy z zapowiedzianych odcinków serii. Dla osób, które mogą go poszukiwać w przyszłości podajemy, że jest to STONE OCEAN wykonana przez Ichigo z Kishida Kyodan & The Akeboshi Rockets.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)