Jeżeli sądzisz, że masz drogą mysz, to chyba nie widziałeś tej

Jeżeli sądzisz, że masz drogą mysz, to chyba nie widziałeś tej

Mysz
Mysz
Źródło zdjęć: © Pixabay
Karolina Kowasz
15.06.2021 16:10

Wielu graczy uważa, że zakup drogiej myszki do komputera lub laptopa, pełnej różnych akcesoriów i podświetleń, to droga do sukcesu. Dla części jednak to urządzenie nie musi kosztować więcej niż dwadzieścia złotych, więc kiedy widzą myszy po 100 tysięcy dolarów, to chwytają się za głowę.

Nie przeszkadza to jednak wydawać tego rodzaju kwot przeróżnym youtuberom. Jeden z nich, znany jako summit1g, pochwalił się na swoim koncie specjalną, dedykowaną dla niego myszą o wartości dokładnie 100 tysięcy dolarów.

Mysz do grania w CS-a

Jak donosi serwis Win, summit1g jest jednym z najczęściej obserwowanych streamerów na Twitchu. Były zawodowy gracz Counter-Strike: Global Offensive ma ogromną rzeszę fanów. Zawdzięcza to zabawnym treściom dotyczącym popularnych gier. Można więc się spodziewać, że jako profesjonalny gracz zdążył on zarobić na tyle dużo pieniędzy by pozwolić sobie na takie zbytki, jak luksusowa mysz.

W trakcie jednej ze swoich transmisji, youtuber pochwalił się swoim fanom nowym nabytkiem. Wysadzana klejnotami mysz w czerwono-srebrnej tonacji została mu wysłana przez firmę Finalmouse. Jak więc widać, nie musiał on nawet wydawać swoich pieniędzy. Unikalna mysz miała 15 diamentów wysadzanych na korpusie, który dodatkowo został pomalowany w artystyczne wzory.

Gdzie jest granica?

Można się zastanawiać czy tego rodzaju mysz to coś więcej, niż urządzenie do szpanu. Należy jednak pamiętać, że dla zawodowego gracza CS-a, tego rodzaju kwota nie musi być aż tak wielka, jak nam się wydaje. W przeliczeniu na zarobku, może to być dla niego taki wydatek, jak zakup porządnej myszy dla przeciętnego gracza.

Osobną kwestią, nad którą można się zastanawiać, jest ergonomia tego modelu. Można mieć poważne wątpliwości czy korzystanie z tej myszki będzie wygodne. Być może będzie ona jednak dla youtubera tylko elementem wystroju wnętrz. Tego się pewnie jednak nie dowiemy.

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)