Gun Loco - zapowiedź

Maciej Smoliński

27.10.2010 15:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gun Loco - zapowiedź

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce, istniało więzienie dla największych psycholi, jakich kiedykolwiek widział wszechświat. Postanowiono pozostawić ich samych sobie, bez żadnych murów, bramek, ograniczeń oraz bez zabierania im ulubionych narzędzi destrukcji. Skończyło się tak, jak miało się skończyć – chcąc przetrwać, a przede wszystkim uciec, przestępcy zaczęli polować na siebie, pozbywać się konkurencji oraz przemocą zmuszać do uznania swoich racji. Wreszcie stworzyli frakcje walczące o każdy zakątek na planecie, co doprowadziło do wojny absolutnej.

Unreal Loco

Brzmi to jak dobry scenariusz do filmu... albo trzecioosobowego shootera nastawionego na rozwałkę. Historię tego miejsca poznamy z ust jednego z więźniów, watażki z niedużego klanu Maddoxa, któremu udało się zbiec z tej planety. Retrospekcje jego opowieści będą kolejnymi misjami czy też bardziej arenami walk, na których my i nasi skrzydłowi musimy pokonać wystawione przeciwko nam boty. Tryb dla jednego gracza ma być skonstruowany w stylu znanym z Unreal Tournament 3, gdzie walki odbywały się na arenie, na której fragowaliśmy i byliśmy fragowani. Oprócz tego w Gun Loco praktycznie każdy z etapów będzie kończył się potyczką z bossem, najczęściej patrolującym swoje tereny czołgiem lub inną mechaniczną samoróbką.

Clou programu ma być tak naprawdę rozgrywka wieloosobowa – klasyczny deathmatch dla dwunastu osób z podziałem na dwie grupy po sześciu bandytów. Zadanie będzie banalne: spowodować jak najwięcej zniszczeń i obrażeń jako drużyna oraz indywidualnie być jak najbardziej brutalnym graczem. Cel jest prosty, bo każdy z opryszków może siać zniszczenie na dwa sposoby – przy pomocy broni dalekiego zasięgu lub z bliska, wykorzystując mordercze techniki w stylu tych z najnowszego Assassin's Creed, gdzie każde „dotknięcie” przeciwnika kończy się sfragowaniem go.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)