GTA VI wyciekło? Masa materiałów trafiła do sieci (aktualizacja)

GTA VI wyciekło? Masa materiałów trafiła do sieci (aktualizacja)

GTA VI - przecieki trafiły do sieci
GTA VI - przecieki trafiły do sieci
Źródło zdjęć: © Reddit
18.09.2022 11:33, aktualizacja: 19.09.2022 09:48

Materiały z wczesnej wersji GTA VI mogły trafić do sieci. Liczne zrzuty ekranu i filmy krążą po sieci i są przy tym regularnie usuwane. Rockstar w żaden sposób nie odniósł się do kwestii udostępnianych materiałów.

Aktualizacja: Rockstar konsekwentnie usuwa z sieci wszystkie materiały z GTA 6. Jason Schreier potwierdza, że wyciek jest prawdziwy.

Materiały z wczesnej wersji GTA VI mogły wyciec do sieci. W jednym z wątków na GTA Forums można znaleźć sporo materiałów, które mają prezentować wczesną wersję nadchodzącej odsłony serii Grand Theft Auto. Dyskusja w wątku nabrała tempa, a na kolejnych stronach pojawiają się kolejne materiały, pochodzące rzekomo z wczesnej wersji gry.

Filmy i zrzuty ekranu są sukcesywnie kasowane, więc póki co trudno ocenić wszystko, co wyciekło. Wiadomo jednak, że w internecie nic nie ginie i walka z publikacją materiałów będzie przypominać walkę z wiatrakami - prędzej czy później Rockstar będzie musiał odpuścić.

W tej chwili dostępnych jest kilka dłuższych materiałów. W jednym z nich widzimy, jak gracz, sterując kobietą, dokonuje napadu na restaurację. Towarzyszy mu inna postać - mężczyzna. Zgadza się to z niedawnymi informacjami o tym, że GTA VI ma inspirować się historią Bonnie i Clyde'a.

Sporo materiałów można znaleźć też na Reddicie. W wątku poświęconym przeciekom można znaleźć zrzuty ekranu, a także inne nagrania pochodzące z gry. Całość wygląda w tej chwili nie najgorzej, ale widać, że przed deweloperami jeszcze sporo pracy.

Możliwe też, że winę za kiepską jakość produkcji ponosi fakt, że materiały pochodzą z deweloperskiej wersji konsoli PS4. Wśród internautów pojawia się wiele głosów, według których prezentowane materiały przypominają mocno zmodyfikowaną wersję GTA V, lecz wydaje się, że ktoś musiałby włożyć naprawdę sporo pracy na przygotowanie tak dużej mistyfikacji.

Ciekawie prezentuje się konsola pozwalająca na dostosowywanie wnętrza pojazdów. Określić można położenie licznymi elementami wyposażenia. Prawdopodobnie znajdzie to zastosowanie w przerywnikach filmowych, tak, aby całość prezentowała się możliwie jak najlepiej.

Warto podkreślić jeszcze raz, że materiały nie pochodzą ze sprawdzonego źródła. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej nie pobierać ich na dysk, nieuczciwi internauci mogą wykorzystać okazję z przeciekami do tego, by dystrybuować niebezpieczne oprogramowanie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)