GTA V zniknie z usługi Xbox Game Pass. Powody usunięcia tytułu są nieznane

GTA V zniknie z usługi Xbox Game Pass. Powody usunięcia tytułu są nieznane

GTA V
GTA V
Źródło zdjęć: © Rockstar
Karolina Kowasz
02.08.2021 07:05

Kolejna świetna gra zniknie z usługi Xbox Game Pass. GTA V zostanie usunięte z biblioteki gier i nic nie zapowiada tego, aby w jakikolwiek sposób miało się to zmienić.

Nie jest to dobra informacja dla graczy, którzy zdecydowali się zakupić usługę Xbox Game Pass z myślą o graniu w tę produkcję. GTA V było w niej dostępne zaledwie przez kilka miesięcy i wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie utracą oni możliwość grania w ten tytuł.

Jak działa Xbox Game Pass?

Xbox Game Pass i Game Pass Ultimate są usługami subskrypcyjnymi na Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i PC. W ich ramach gracze zyskują nieograniczony dostęp do ogromnej biblioteki gier. Ta zaś ciągle ewoluuje bowiem co tydzień dodawane są do niej nowe tytuły. Jak jednak widać na podanym przykładzie, oznacza to także, że gry mogą z niej również zniknąć.

Usługa jest bardzo ceniona przez graczy, który mają sporo czasu na swoje hobby, a jednocześnie nie chcą wydawać sporej gotówki na zakup nowych tytułów. W Polsce subskrypcja Xbox Game Pass jest dostępna już za 40 złotych miesięcznie.

Kiedy GTA V zniknie z Xbox Game Pass?

Zgodnie z informacjami serwisu Comicbook, GTA V zostanie usunięte z biblioteki gier już w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Dokładnie informacje kiedy do tego dojdzie nie zostały podane. Nieznane są także powody dla których tytuł nie będzie już dostępny na platformie.

Tego rodzaju informacje nie są jednak specjalnie optymistyczne dla abonentów. GTA V wydaje się być kolejnym, po Red Dead Redemption 2 tytułem, który został usunięty. W przypadku tego drugiego stało się to na rzecz dodania do biblioteki pierwszego. Możliwe więc, że gracze dostaną kolejny, świetny tytuł do rozegrania. Należy się jednak spodziewać, że skoro sytuacja powtarza się, to w przyszłości także inne gry mogą zostać usunięte z biblioteki.

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)