GTA 6 może doczekać się prezentacji. Plotki pochodzą z Rockstar Mag

GTA 6 może doczekać się prezentacji. Plotki pochodzą z Rockstar Mag

GTA 5. Kiedy doczekamy się GTA 6?
GTA 5. Kiedy doczekamy się GTA 6?
01.06.2022 13:18

Rockstar może zaskoczyć w najbliższym czasie całą branżę gier. Tak wynika z najnowszych doniesień. Firma rzekomo szykuje się do ważnej prezentacji, gdzie ujawniony zostanie nowy projekt.

GTA V, pomimo swoich walorów, jest produkcją mającą na karku "kilka ładnych lat". Jednocześnie jest to tytuł, który zasługuje na kontynuację, a tej na horyzoncie jeszcze nie widać. Gracze z całego świata są mocno podirytowani opieszałością Rockstar Games. Internauci nieustannie spekulują. W sieci aż roi się od plotek na temat kolejnej części Grand Theft Auto.

Pojawiają się kolejne doniesienia. Ich autorem jest Chris Klippel, czyli twórca Rockstar Mag. Według informacji ujawnionych na łamach mediów społecznościowych, Rockstar Games ma szykować coś konkretnego, a mianowicie prezentację "nowego projektu".

Najwyraźniej zbliża się ogłoszenie. Nie wiem jeszcze kiedy to nastąpi i o czym będzie, ale ma to być "nowy projekt". Może to nastąpić stosunkowo szybko.

Chris KlippelChris KlippelTwórca Rockstar Mag

Trop się urywa i ponownie wpadamy w objęcia domysłów. Czym ma być ten "nowy projekt"? Na usta, niemalże instynktownie, cisną się słowa: Grand Theft Auto 6. W grę może wchodzić next-genowa wersja Red Dead Redemption 2, a nawet remake Red Dead Redemption. Zapowiedź, że "może to nastąpić stosunkowo szybko" rozpala nadzieje. Przed nami bowiem niezwykle ważne wydarzenie, czyli Summer Game Fest 2022.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)