Grand Theft Auto IV: Complete Edition na Xbox 360 i PS3 już w sklepach!

Grand Theft Auto IV: Complete Edition na Xbox 360 i PS3 już w sklepach!
05.11.2010 16:00
Informacja prasowa
Informacja prasowa

Cenega, oficjalny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że dziś do sprzedaży trafiła gra firmy Rockstar Games, Grand Theft Auto IV: Complete Edition na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Pakiet składa się z wielokrotnie nagradzanej i jednej z najlepiej ocenianych gier na konsole obecnej generacji Grand Theft Auto IV i Grand Theft Auto: Episosdes From Liberty City zawierający dwa dodatki The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony*.

Każda historia w trylogii Grand Theft Auto IV przynosiła nową perspektywę i nowy sposób gry do wspaniałego świata Liberty City powiedział Sam Houser, założyciel Rockstar Games. Jesteśmy szczęśliwi mogąc oddać graczom, po raz pierwszy w historii, te trzy doskonałe gry w jednym pakiecie.

Grand Theft Auto IV: Complete Edition zaprasza graczy, by ponownie wrócili na opanowane przez zbrodnię ulice Liberty City i odkryli jego półświatek z różnych perspektyw. Przeżyj historię emigranta z Europy Wschodniej Niko Bellica, który stara się pogodzić ze swoją ponurą przeszłością w nowym mieście w Grand Theft Auto IV. Ujarzmij choppera i podbij ulice z zahartowanym przez życie motocyklistą Johnnym Klebitzem z klubu motocyklistów The Lost w The Lost and Damned. Jako Luiz Lopez, prawa ręka guru nocnego życia Tony’ego Prina, ogrzej się w blasku elit Liberty City w The Ballad of Gay Tony.

Grand Theft Auto IV: Complete Edition łączy trzy osobne, ale przeplatające się nawzajem historie, tworząc tym samym jedno z najciekawszych i najbardziej unikalnych doświadczeń dla gracza na tej generacji konsol. Ta wyjątkowa wersja pakietu Grand Theft Auto gwarantuje:

  • ponad sto godzin gry w trybie dla pojedynczego gracza;
  • pełen zestaw trybów dla wielu graczy w ogromnym, otwartym świecie, których granicę wyznacza jedynie wyobraźnia graczy;
  • dziesiątki eklektycznych stacji radiowych zapewniających wiele godzin muzyki i oryginalnych dialogów;
  • ekskluzywną, całkiem nową okładkę;
  • kolekcjonerską mapę i plakat,
  • a także wiele, wiele więcej!

*Według rankingu Metacritic.com z dnia 25.10.2010 r. obejmującego wszystkie tytułu wydane na Xbox 360 i PlayStation 3.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)