Grak odbytu, odcinek pierwszy

W naturze jest tak, że nic nie ginie, a nawet jak zginie, to zastępuje je coś innego. Chyba, że tak nie jest i nie zginie albo nic go nie zastąpi, kiedy zginie, a wtedy trzeba będzie książki o biologii pisać od nowa, a stare zmielić na makulaturę, która posłuży jako ściółka pod nowe lasy. Czyli jednak coś się pojawi po tym, jak zginie. Jak Diablo, który nigdy nie ginie, mimo tego, że ginie i jak Max Payne, który nie ginie, mimo tego, że się stacza się coraz niżej i niżej i stoczyć się nie może, bo wtedy Diablo miałby konkurencję, gdyż natura nie znosi próżni. A może znosi?

ŚCIĄGNIJ PLIK Grak odbytu, odcinek pierwszy

ALBO posłuchaj prosto od nas poniżej:

new WP.player({ width:380, height:40, url: 'http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764431,f,upload/c/6/2/c62e10860ae87b5d2175f28ebc7d1261/Grak_odbytu_1.mp3', title: 'Grak odbytu, odcinek pierwszy' });

O czym rozmawiamy, gdy rozmawiamy, a nie zachwycamy się naszą nową nazwą i początkiem dziewiczym?

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE