Gracze Fortnite się wściekli. 5 tys. zł wyrzucone w błoto

Gracze Fortnite się wściekli. 5 tys. zł wyrzucone w błoto

Zapłacił za przedmiot 5 tys. zł. Ten trafił teraz do sklepu
Zapłacił za przedmiot 5 tys. zł. Ten trafił teraz do sklepu
Źródło zdjęć: © Getty Images | Imgorthand
Konrad Siwik
28.12.2022 11:18, aktualizacja: 29.12.2022 13:44

W Fortnite – podobnie jak w grach typu MMORPG – liczni gracze chcą się wyróżnić, kupując unikalne przedmioty, często wydając na nie spore kwoty. Tak właśnie było w przypadku pewnego malowania, które ostatecznie trafiło normalnie do sklepu.

I Talk znany gracz i komentator Fortnite żali się na Twitterze, że został oszukany przez Epic Games. Chodzi o malowanie, które było bonusem przy zakupie foteli Secret Labs, za które trzeba było zapłacić równowartość ok. 5 tys. zł. Sęk w tym, że wyjątkowy przedmiot ostatecznie trafił normalnie do sklepu.

"Epic Games, dotarło do mnie, że umieściliście dzisiaj w sklepie malowanie Chipset. Zrobiliście ekskluzywne malowanie dla foteli Secret Labs! Zmarnowałem 1200 dol. na te ekskluzywne malowanie. Zostałem oszukany już tyle razy, kiedy ten ból się skończy?" – pisze strudzony gracz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wpis na Twitterze odniósł się w zatrważającym tempie. Wielu komentujących ma podobne odczucia, co I Talk. Inni uważają, że komentator po prostu robi sobie żarty. Z kolei pojawiają się również głosy, że malowanie było już w przeszłości dostępne w sklepie – i to zanim stało się bonusem do fotela.

Tak czy inaczej, I Talk uparcie twierdzi, że jest śmiertelnie poważny i to właśnie malowanie miało dla niego największą wartość, a nie jakiś "głupi fotel". Niewykluczone, że cała akcja jest zwyczajną współpracą między graczem a Epic Games, która ma zachęcić do kupna wyjątkowego przedmiotu.

Konrad Siwik, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)