Gra w aplikacji Żappka. 6 mln użytkowników może już rozpocząć pobieranie

Gra w aplikacji Żappka. 6 mln użytkowników może już rozpocząć pobieranie

Żabu odnalezione w aplikacji Żappka
Żabu odnalezione w aplikacji Żappka
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | bloch
29.03.2023 12:43

Żabka zrobiła swoje Tamagotchi i właśnie zakończyły się testy. To oznacza, że ponad 6 mln użytkowników aplikacji Żappka może pobrać grę Żabu. Chyba nie trzeba dodawać, jakie zwierzątko jest głównym bohaterem tej produkcji?

O Żabu mieliśmy okazję usłyszeć już kilka miesięcy temu. Wtedy właśnie testowa wersja gry trafiła do 5 tys. użytkowników, a teraz – zgodnie z deklaracjami – gra staje się dostępna dla wszystkich użytkowników aplikacji Żappka.

Zakończyły się bowiem testy pierwszej na europejskim rynku retail gry dostępnej w aplikacji mobilnej. Żabu mogą pobrać wszyscy posiadacze aplikacji mobilnej, a tych jest już ponad 6 mln.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na czym polega Żabu?

Żabu to wirtualna żaba, która ma około 4 cm wzrostu. Uwielbia jabłka, częste prysznice i przede wszystkim… lubi grać w gry. Widać od razu, że to swój "człowiek"! Wykonane w animacji 3D Żabu reaguje na zachowania klienta. Rozwija się i zdobywa kolejne poziomy, w zależności od dokonywanych przez gracza zakupów, również tych realizowanych dzięki zebranym na koncie punktom lojalnościowym – żappsom.

100 poziomów i niespodzianka na koniec

Gra polega na hodowli i regularnej opiece nad stworzoną przez siebie postacią Żabu. Po osiągnięciu wybranych poziomów, na graczy czekają skrzynki z nagrodami – darmowe żappsy, produkty, zniżki na zakupy. Ci, którzy przejdą wszystkie 100 poziomów i ukończą grę, otrzymają niespodziankę.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)